Пошук
  • Анастасія Квасниця

ТВОРЦІ РЕСПУБЛІКИ УКРАЇНИ. 100 РОКІВ ДЕРЖАВНОСТІ.


ПРОЕКТ ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ «СПАДЩИНА УКРАЇНИ»

ТА ВИДАВНИЧОГО ДОМУ «МАХІМА»

Західно-Українська Асоціація «Спадщина України» та Видавничий дім «МАХІМА» розпочинають роботу над проектом, що присвячений персоналіям які творили історію України впродовж 100 років, з моменту її юридичного оформлення 10 березня 1919 року і міжнародного визнання 135 державами світу шляхом встановлення дипломатичних стосунків, і до сьогодення – 10 березня 2019 року. Ми хочемо написати живий літопис нашої землі, описуючи долі людей, які проживали і живуть на цій землі.

Вони творили історію України своєю щоденною працею: одні на благо її народу, інші – ставали катами. Ми, творча група проекту, беремо на себе труд опрацювати епістолярну спадщину людей, які відійшли у вічність і не можуть бути нашими живими співрозмовниками. Щоб зрозуміти той чи інший період в історії нашої країни, ми звернемось до документальних скарбів державних та приватних архівів і на сторінках порталу Асоціації «Спадщина України» та сайту Видавничого дому «МАХІМА» будемо розповідати вам про наші розвідки.

У нашому блозі ми зустрінемось з людьми – громадянами України, які у ХХІ столітті своїм життям, своїми вчинками, своєю фаховою діяльністю стали опорною точкою, новою точкою відліку, зразком для наслідування для тисяч людей. Це державні діячі, політики, учені, вчителі і лікарі, інженери і програмісти, розробники новітніх авіаційних і космічних технологій, письменники і журналісти, співаки і режисери, поети і художники, воєначальники і командири силових структур України. Маємо честь взяти у них інтерв’ю і розповісти на сторінках майбутнього альманаху про їх діяльність в тих чи інших доленосних обставинах для народу України.

#видавництво #100років #моядержава #творціУкраїни

50 перегляд

© ТОВ Видавничий Дім

«МАХІМА», 2017

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

+380 68 666 75 80

+380 63 239 50 88

вул. Анни Ахматової 13, офіс 3